İltaş Yapı Mühendislik; mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur.

Endüstriyel zemin kaplamaları ve yalıtım sistemleri konusunda uzman İltaş Yapı Mühendislik, 10 yılı aşkın süredir yapıların yaşlanmaya karşı korunmasında teknik uygulamalar yapmaktadır.

Özellikle epoksi, poliüretan ve polyester-vinilester esaslı kaplamalar, epoksi ve poliüretan enjeksiyon sistemleri ile yalıtım ve güçlendirme uygulamaları, temelden terasa su yalıtımı uygulamaları konularında yüzlerce referansa sahip olan İltaş Yapı Mühendislik, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak en prestijli projelerde güvenilir çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Fabrikalar, endüstriyel tesisler, AVM’ler, hastaneler, uçak hangarları, askeri tesisler, kimyasal ve biyolojik arıtma tesisleri ve yer altı ulaşım yapıları gibi birçok projede hizmet veren İltaş Yapı Mühendislik, gerek uygulama öncesi detay çözümlemesinde gerek ise uygulama sonrası teknik hizmet verilmesinde müşterilerinden daima tam not almaktadır.

Projenin büyüklüğünden bağımsız olarak, başladığı her işi zamanında ve taahhüt ettiği kalitede tamamlayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlayan şirketimizin her uygulaması bir sonraki işine referans olmaktadır.

Eskişehir Web Tasarım